Gecenin Titreşimini Onunla Birlikte Hissedin!

Gece, yatak ve seksi bir kadın… Telefonun ve Durex’in de varsa tamamsın. Aşk hayatına biraz heyecan katmak isteyenler videoyu mutlaka izlesin! Videoda Durex kızı Alina zıplıyor, yatağı da odayı da sallıyor. İzlerken bile titreşimi hissetmemek elde değil. : )

Eğer bu deneyimi bizzat yaşamak istiyorsanız, oluşan titreşimlere göre yataktaki performansınızı ölçen Sexmograf uygulamasını buradan indirebilirsiniz: https://itunes.apple.com/us/app/sexmograf/id507055633?mt=8
Yapmanız gereken tek şey uygulamayı açıp telefonu yatağa koymak… Gerisi size kalmış!

Ayrıca Sexmograf için bir de keyifli bir oyun hazırlamışlar. http://www.durexsexmograf.com/ adresinde oynayabileceğiniz oyunda, parmakları çalıştırarak odayı sallıyorsunuz; sonunda da Alina’nın sürpriz videolarıyla karşılaşıyorsunuz. Ne kadar tık, o kadar yüksek performans… Kısacası performansına güvenenler Sexmograf’a!

Açıkçası Durex’in daha neler yapacağını merak ettim… https://www.facebook.com/Durex.Turkiye adresinden takip etmekte fayda var.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

4 Responses to Gecenin Titreşimini Onunla Birlikte Hissedin!

 1. ugur says:

  ozlem hanım , paleo + durex biraz fazla olmazmı ?

 2. semra says:

  Merhaba Özlem hnm..
  Bende irritabl bağırsak sendromu, fazla mide asidi,düzensiz troit hormonu vss.. gibi dertlerime
  derman olur belki diye glutensiz beslenmeye başladım yaklaşık bir aydır.Arada çok ufak
  kaçamaklarım oldu.Ayrıca glutemsiz ekmek yani :) nişasta tüketiyorum. Yalnız bende kafamda dalgınlık, toparlayamama ve hafif depresiflik bir durum yaptı.. Ne diyorsunuz aceba
  B vitamin takviyesimi alsam..
  Sevgiler..

  • Ozlem says:

   Sizin hepimizden daha dikkatli, kaçamaksız yapmanız lazım ama özellikle glutene veda ettiğinizde dalgınlık, depresyon gibi belirtiler ortadan kalkar. Şu glutensiz ekmekleri de içindekileri okusanız herhalde arkanıza bakmadan kaçarsınız.

   B vitamini takviyesini niye düşündünüz bilemiyorum ama ben size Morina Karaciğeri Yağı (cod liver oil) almanızı daha çok öneririm. Hatta yaptırabilirseniz B ve D değerlerinize de bir baktırın, en güzeli.

Bir Cevap Yazın